POWER RETINOL

Skeyndor – marka kosmetyków profesjonalnych z portfolio Nova Group – wprowadza na rynek najnowszą linię kosmetyków, na bazie wysoko aktywnego retinolu. Kosmetyki z linii Power Retinol zawierają nową generację retinolu w czystej postaci, który umożliwia uzyskanie możliwie najlepszych rezultatów, w walce z problemem starzenia się skóry.

Retinol jest aktywnym składnikiem o działaniu silnie odmładzającym i regenerującym. Nazywany płynnym złotem, jest szczególnie ceniony w zabiegach przeciwstarzeniowych. Linia Power Retinol to efekt przełomowych badań marki Skeyndor nad retinoidami oraz substancjami o działaniu retinoidalnym lub retinoid-like, stosowanymi w kosmetyce profesjonalnej oraz medycynie estetycznej. Jego zastosowanie umożliwia widoczne odmłodzenie skóry, starzejącej się z powodów naturalnych lub w wyniku fotostarzenia. W portfolio marki Skeyndor, od października br., dostępne będą produkty do pielęgnacji domowej oraz kilkustopniowy, intensywny program zabiegowy, wykonywany w gabinetach. Nowości kosmetyczne to: Intensywny krem naprawczy dla skóry normalnej i suchej; Intensywna emulsja naprawcza dla skóry mieszanej i tłustej oraz Intensywne serum naprawcze w kremie. Program profesjonalny, wykonywany w gabinecie, bazuje na czystym koncentracie retinolu. Regenerację skóry wspomagają: organiczny olejek z nagietka, maseczka z wyciągiem z bursztynu o właściwościach antyoksydacyjnych i odżywczych oraz krem o dużym stężeniu wyciągów antyoksydacyjnych składników aktywnych.

Wysoką skuteczność zapewnia kompleks o działaniu retinoidalnym, czyli współdziałanie trzech składników o silnej mocy odmładzającej: RETINOLU, BAKUCHIOLU ORAZ WYCIĄGU  HS SOJA. Dzięki RETINOLOWI zwalczane są  negatywne efekty, wywołane przez działanie wolnych rodników, a skóra jest odbudowywana. BAKUCHIOL jest  idealnym stabilizatorem dla retinolu i współdziała z nim na etapie aktywacji, z kolei WYCIĄG HS SOJA wspomaga działanie retinol-like.

Wyłącznym dystrybutorem marki Skeyndor w Polsce jest firma Nova Group, która zaprosiła na premierę nowej linii w dn. 6-7 października, w Hotelu Czarny Groń **** (Rzyki k. Andrychowa) oraz w Z-Hotelu Business&SPA**** (Otwock). Spotkanie poprowadziła Margaret Beales – Skeyndor International Traniner oraz – z ramienia Nova Group – Agnieszka Śliwa, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku Kosmetycznego, SPA&Wellness wraz z zespołem szkoleniowo-sprzedażowym. Na spotkaniu zaprezentowana została filozofia firmy,  główne linie, nowości, jak również  aparat marki Skeyndor – MESOSCIENCE, jedyne urządzenie na rynku łączące w sobie cztery technologie: prąd galwaniczny, elektroporację (mesoterapia), hydroelektroporację i krioterapię.

 • Intensive Repairing Serum in Cream

retinol_Emulsioจdจนn_tubo_frontal_02

Przyjemna delikatna konsystencja o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym.

 • zawiera pigmenty interferencyjne o natychmiastowym efekcie ujednolicającym
 • likwiduje zmarszczki i plamy
 • nie stosować więcej niż dwa razy dziennie
 • unikać ekspozycji słonecznej bez odpowiedniej ochronny SPF

Składniki aktywne: retinol w czystej postaci 0,09%, bakuchiol, wyciąg HS z soi.

 • Intensive Repair Cream

retinol_Crema_reparadora_tubo_scorzo_03_sin_sombra

Intensywny krem likwidujący zmarszczki i plamy.

 • nie stosować więcej niż dwa razy dziennie
 • unikać ekspozycji słonecznej bez odpowiedniej ochrony SPF
 • silne działanie przeciwzmarszczkowe
 • do skóry suchej

Składniki aktywne: retinol w czystej postaci 0,09%, bakuchiol, wyciąg HS z soi.

 • Intensive Repair Emulsion

Render_Serum_Power_Retinol

Intensywna emulsja likwidująca zmarszczki i plamy.

 • nie stosować więcej niż dwa razy dziennie
 • unikać ekspozycji słonecznej bez odpowiedniej ochrony SPF
 • silne działanie przeciwzmarszczkowe
 • do skóry tłustej

Składniki aktywne: retinol w czystej postaci 0,09%, bakuchiol, wyciąg HS z soi.