BODY SCULPT DESTOCK

DRAINING ANTICELLULITE GEL - Żel drenujący, na cellulit wodny

Antycellulitowy żel drenujący przeciwko zastojom wody, poprawia wygląd i strukturę skóry, wspomaga modelowanie konturów. W jego formule zawarto m.in. zieloną kawę i ekstrakt mate. Nie zawiera kofeiny.

STUBBORN AREAS ANTICELLULITE CREAM - Krem antycellulitowy, na cellulit włóknisty

Krem stworzony do walki z opornym cellulitem. W jego formule zastosowano m.in. kofeinę i karnitynę oraz ketony malinowe – specjalne molekuły o działaniu stymulującym przemianę materii i wspomagającym redukuję nadmiernie zgromadzonej tkanki tłuszczowej.

OIL&TONIC NIGHT - Intensywna kuracja antycellulitowa w olejku na noc

Dwufazowy olejek do ciała na noc. Specjalna formuła STOP NOCTURNIN działa bezpośrednio na białko odpowiedzialne za gromadzenie się tłuszczu w nocy. Redukuje cellulit i wspomaga modelowanie sylwetki.

BODY CONTOURING PROFESSIONAL PROGRAMME - Program zabiegowy na cellulit | PROF.

Specjalistyczny program stworzony do walki z opornym cellulitem i tkanką tłuszczową. Modeluje i zmniejsza obwody, znacząco poprawia stan skóry dotkniętej cellulitem. Wzbogacony w zieloną kawę, yerba mate, kofeinę i karnitynę oraz ketony malinowe – specjalne molekuły o działaniu stymulującym przemianę materii i redukującym nadmiernie zgromadzoną tkankę tłuszczową.