O Nas

Nova Group

Jesteśmy liderem wśród polskich firm, działających w branży spa, medycyny estetycznej oraz kosmetycznej. Naszą misją jest dostarczanie najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz produktów, które efektywnie i bezpiecznie poprawiają stan zdrowia, urodę i samopoczucie.

Oferujemy całościową obsługę klientów instytucjonalnych – od etapu doradztwa, poprzez realizację – po obsługę posprzedażową, w zakresie tworzenia nowoczesnych stref spa, wellness i fitness w hotelach oraz salonach odnowy biologicznej.

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu posiadamy własne, wypracowane know-how, które przekłada się na celny wybór najlepszych, dostępnych na rynku technologii. W naszym portfolio znajdują się innowacyjne urządzenia z zakresu medycyny estetycznej m.in. lasery do epilacji, sprzęt do modelowania sylwetki i urządzenia medyczne.

Współpracujemy ze ściśle wyselekcjonowanymi, światowymi producentami profesjonalnych marek kosmetycznych. Posiadamy propozycje pełnych linii zabiegowych zarówno dla dużych hotelowych SPA, jak i niewielkich gabinetów kosmetycznych, które wyróżniają się wysoką skutecznością zabiegową.

Jako wiodący dostawca sprzętu z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyków profesjonalnych oraz wysokiej klasy wyposażenia, w swoim portfolio posiadamy najlepsze produkty światowych marek:

  • Kosmetyczne: Skeyndor, Maria Galland, Arosha, Kurland, Scens
  • Kosmetologia i medycyna estetyczna: Asclepion, Candela, Venus Concept, Asterasys, Gharieni, SNJ, SeoulniMedicare, Mantis, NovaClinical
  • Sprzęt do spa i wellness: Gharieni, Kurland (Haslauer), Float Spa, Trautwein
  • Solaryjne: megaSun (KBL AG), Lighttech
  • Fitness: Salter,

Naszymi największymi atutami są: bogate doświadczenie – istniejemy na rynku od 1984 roku – jak również szerokie portfolio produktów oraz dogłębna znajomość branży, poparta referencjami klientów (zobacz nasze referencje). Wyróżnia nas zespół Ekspertów, zapewniający obsługę na najwyższym poziomie. Marki z portfolio Nova Group zdobyły wiele prestiżowych nagród m.in. Perła Dermatologii Estetycznej 2020 i 2019, Doskonałość Roku Twój Styl 2021, Wybór Redakcji Glamour Glammies 2019, 2018 i 2017, Influencer’s Top 2021, Beauty Forum Awards 2022, 2020, 2019, 2018 i 2017, Professional Perfect SPA Awards 2022, BEAUTY FORUM Award Poland 2021 Reader’s Choice, Inspiracje LNE 2019, 2018, 2017 i 2016, Best Beauty Buys 2016 i 2015, Glammies 2016 i 2015, Inspiracje Roku 2016, Beauty Premium 2016, 2015 i 2014, Spa Inspiracje 2016, 2015 i 2014 oraz Złoty Krokus 2013.

Dużą wagę przywiązujemy do śledzenia i nieustannego wdrażania innowacji w zakresie naszej oferty. Wychodzimy bowiem z założenia, że w czasach rosnącej konkurencyjności kluczem do sukcesu jest już nie tylko analizowanie potrzeb klientów ale też wyprzedzanie ich. Przemyślana inwestycja to decyzja o współpracy z partnerem, za którym stoją: doświadczenie, know-how, rozpoznawalne marki i co najważniejsze – wiedza na temat tego, czego klienci oczekiwać będą w przyszłości.

Zapraszamy do współpracy!

Więcej od Nova Group

NOVA MED

Medycyna estetyczna i sprzęt kosmetyczny

NOVA SPA

Spa & Wellness

NOVA CARE

Dystrybutor kosmetyków dla profesjonalistów