Marka Skeyndor

Hiszpańska marka SKEYNDOR od ponad 50 lat tworzy przyszłość branży kosmetycznej, wprowadzając na rynek profesjonalne produkty na podstawie unikalnych, zaawansowanych składników aktywnych.

 Linie kosmetyczne, bazujące na autorskiej koncepcji SKEYNDOR są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkrycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych we własnych laboratoriach SKEYNDOR. Poznaj nas bliżej…

Nasza MISJA, nasze WARTOŚCI

Misja

Pasja do nauki i innowacji to część DNA marki SKEYNDOR. Od samego początku naszym celem jest osiąganie widocznych rezultatów potwierdzonych naukowo.

Nagrody

Najwyższą jakość produktów SKEYNDOR potwierdzają nagrody zdobywane w Polsce oraz Europie.

Wartości

Wartości marki Skeyndor zrodziły się z doświadczenia w branży kosmetycznej i zdolności przystosowywania się do zmieniających się potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Charakter

Charakterystyczną cechą SKEYNDOR jest zastosowanie wyselekcjonowanych substancji aktywnych, które gwarantują najwyższą skuteczność pielęgnacji, podanej w eleganckiej oprawie.

Doświadczenie

Historia sukcesu Skeyndor zaczeła się w Terrassie, Hiszpania, w 1966 roku, kiedy Juan Morcillo – doktor inżynierii przemysłowej i Publio Puente – doktor nauk chemicznych, postanowili wykorzystać swoją wiedzę w służbie piękna.

Pionier

SKEYNDOR jest pionierem w zastosowaniu retinolu i jedną z pierwszych marek kosmetycznych, które wprowadziły produkty na bazie retinolu w czystej postaci.

Pierwsze kosmetyki z witaminą C pojawiły się w produktach SKEYNDOR już w 1997, a liposomy stosujemy w produktach od 1988 roku.

Partnerzy

Dzięki obecności na polskim ryku od 2010 roku, marka SKEYNDOR wraz z Partnerami tworzą społeczność. Co roku spotykamy się na wewnętrznych konferencjach i prezentujemy najnowsze wdrożenia. Jako Nova Group wspieramy naszych Partnerów na każdym etapie działalności, dostarczając im kompleksowych rozwiązań z zakresu kosmetyki, medycyny estetycznej i aranżacji spa. Zobacz, gdzie jesteśmy GABINETY

Skeyndor

Tak wiele osiągnięć naukowych dla jeszcze piękniejszej skóry

Historia sukcesu Skeyndor zaczyna się w Terrassie w 1966 roku, kiedy Juan Morcillo – doktor inżynierii przemysłowej i Publio Puente – doktor nauk chemicznych, mieli marzenie i postanowili wykorzystać swoją wiedzę w służbie piękna.

Od tego czasu marka Skeyndor przeszła długą drogę, aby stać się liderem w profesjonalnej pielęgnacji skóry, którą jest dzisiaj. W tej chwili, Skeyndor jest obecny w ponad 50 krajach na pięciu kontynentach.

Charakterystyczną cechą Skeyndor jest zastosowanie wyselekcjonowanych substancji aktywnych, które gwarantują najwyższą skuteczność pielęgnacji, podanej w eleganckiej oprawie. Hiszpańska marka jest pionierem w zastosowaniu retinolu i jedną z pierwszych marek kosmetycznych, które wprowadziły produkty na bazie retinolu w czystej postaci.

Linie kosmetyczne, bazujące na autorskiej koncepcji SKEYNDOR Science creates Beauty, są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkrycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych w laboratoriach Skeyndor.