Marka Skeyndor

SKEYNDOR od niemal 50 lat tworzy przyszłość branży kosmetycznej, wprowadzając na rynek produkty profesjonalne o unikalnych, zaawansowanych składach.

Nova Group - Wyłączny dystrybutor

Jego cechą charakterystyczną jest zastosowanie wyselekcjonowanych substancji aktywnych, które gwarantują najwyższą skuteczność pielęgnacji, podanej w eleganckiej oprawie. Hiszpańska marka jest pionierem w zastosowaniu retinolu i jedną z pierwszych marek kosmetycznych, które wprowadziły produkty na bazie retinolu w czystej postaci.

Linie kosmetyczne, bazujące na autorskiej koncepcji SKEYNDOR the Scientific Skincare, są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkrycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych w laboratoriach Skeyndor.

Szybko zyskują one wiernych fanów, czego potwierdzeniem jest nagroda Glammies 2015 – przyznana na podstawie plebiscytu. Skeyndor jako marka kosmetyków profesjonalnych jest dostępna w wybranych gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach SPA.

Skeyndor

Nasza MISJA, nasze WARTOŚCI

Misja

Pasja do nauki i innowacji to część DNA Skeyndor. Od samego początku celem marki jest osiągnięcie widocznych, potwierdzonych naukowo rezultatów.

Wartości

Wartości marki Skeyndor rodzą się z doświadczenia w branży kosmetycznej i szerokiej zdolności ciągłego adaptowania się do zmieniających się potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Tak wiele osiągnięć naukowych dla jeszcze piękniejszej skóry

Historia sukcesu Skeyndor zaczyna się w Terrassie w 1966 roku, kiedy Juan Morcillo – doktor inżynierii przemysłowej i Publio Puente – doktor nauk chemicznych, mieli marzenie i postanowili wykorzystać swoją wiedzę w służbie piękna.

Od tego czasu marka Skeyndor przeszła długą drogę, aby stać się liderem w profesjonalnej pielęgnacji skóry, którą jest dzisiaj. W tej chwili, Skeyndor jest obecny w ponad 50 krajach na pięciu kontynentach.

Charakterystyczną cechą Skeyndor jest zastosowanie wyselekcjonowanych substancji aktywnych, które gwarantują najwyższą skuteczność pielęgnacji, podanej w eleganckiej oprawie. Hiszpańska marka jest pionierem w zastosowaniu retinolu i jedną z pierwszych marek kosmetycznych, które wprowadziły produkty na bazie retinolu w czystej postaci.

Linie kosmetyczne, bazujące na autorskiej koncepcji SKEYNDOR Science creates Beauty, są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkrycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych w laboratoriach Skeyndor.