FACE LINE

PROFESJONALNE MASKI

Profesjonalne maski Skeyndor w postaci alginatów lub płatów (włókninowych i kolagenowych) powstały aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagającej skóry i umożliwić terapeutom samodzielne komponowanie zabiegów pielęgnacyjnych. Idealnymi produktami do aplikacji pod maski są m.in. ampułki z linii Essential i Natural Defence.

REGENERATING COLLAGEN VEIL MASK - Płat kolagenowy

Płat z liofilizowanych włókien kolagenowych. Intensywnie nawilża skórę jednocześnie poprawiając jej elastyczność i jędrność. Do każdego rodzaju skóry.

Skeyndor

SENSITIVE RECOVERY MASK - Maska kojąca

Maska w płacie o działaniu łagodzącym. Redukuje podrażnienia oraz poprawia gęstość i spoistość skóry. Do skóry wrażliwej i naczyniowej.

BRIGHTENING MASK - Maska rozjaśniająca

Maska rozjaśniająca z żywymi komórkami kiwi i mango, które są źródłem witaminy C i A. Rewitalizuje skórę i dodaje jej młodzieńczego blasku. Do każdego rodzaju skóry, szczególnie z przebarwieniami i pozbawionej blasku.

SHINE-CONTROL MASK - Maska matująca

Maska matująca, przywracająca równowagę skóry tłustej. Wspomaga usuwanie zanieczyszczeń i niedoskonałości cery. Do skóry tłustej i mieszanej.

Q10 SUPPLY MASK - Maska dotleniająca

Maska dotleniająca, której składniki aktywne wzmacniają warstwę lipidową skóry. Zapewnia doskonałe nawilżenie, działa antyoksydacyjnie i dotleniająco.

RICH NOURISHING FACE MASK - Maska odżywcza

Maska uzupełniająca niedobory składników odżywczych skóry. Przywraca naturalną równowagę skórze, wpływając na polepszenie jej wyglądu i sprężystości.

MY MASK

My MASK to wyjątkowe maski do stosowania w domowym zaciszu, które w zaledwie 5 minut pozwalają czerpać z natury co najlepsze. Dostępne w 3 wariantach: nawilżająca – z malachitem i wodą z norweskiego lodowca, rozświetlająca – z 10% kwasami AHA i nasionami truskawki oraz oczyszczająca – z aktywnym węglem oraz piaskiem wulkanicznym.

MY MASK - DARK CHARCOAL - Maska oczyszczająca z czarnym węglem

Oczyszczająca maska o konsystencji kremowej glinki. Zawiera aktywny węgiel, piasek wulkaniczny z Islandii oraz wodę termalną. Do każdego rodzaju skóry.

MY MASK - FRUIT JAM - Maska rozświetlająca z kwasami owocowymi

Rozjaśniająca maska o konsystencji galaretki. Zawiera kwas glikolowy i ekstrakty roślinne bogate w naturalne kwasy AHA. Do każdego rodzaju skóry. Należy zachować ostrożność w przypadku skóry wrażliwej.

MY MASK - FRESH SORBET - Maska nawilżająca z malachitem

Nawilżająca i remineralizująca maska o konsystencji sorbetu. Zawiera głęboko nawilżające składniki aktywne, minerały oraz wodę z lodowca norweskiego. Do każdego rodzaju skóry.