POWER C+

Nowoczesna pielęgnacja skóry

Rozjaśniająca terapia, oparta na 4 formach witaminy C, w tym opatentowanej, trwałej formie o nazwie NIKKOL VC-IP. To nowoczesna pielęgnacja skóry zmęczonej nadmiernym działaniem promieni słonecznych oraz zanieczyszczeniem miejskim.

ENERGIZING CREAM - Krem do twarzy dla cery normalnej i suchej

Krem z witaminą C z SPF 15. Ma działanie antyoksydacyjne i rozświetlające skórę. Naprawia uszkodzenia posłoneczne skóry, wspomaga produkcję kolagenu w skórze właściwej, a także hamuje produkcję melaniny.

ENERGIZING EMULSION - Krem do twarzy dla cery mieszanej i tłustej

Lekka emulsja z witaminą C. Ma działanie antyoksydacyjne i rozświetlające skórę. Naprawia uszkodzenia posłoneczne skóry, wspomaga produkcję kolagenu w skórze właściwej, a także hamuje produkcję melaniny.

EYE CONTOUR - Emulsja do pielęgnacji okolicy oczu

Emulsja antyoksydacyjna, rozświetla, niweluje worki pod oczami, wygładza drobne zmarszczki, likwiduje opuchnięcia.

ANTIOX GLOWING SERUM 12,5% - Serum antyoksydacyjne

Serum o potrójnym działaniu antyoksydacyjnym. Zawiera witaminę C oraz ekstrakty z super owoców: granatu i acai. Chroni skórę przed fotostarzeniem.

PURE C CONCENTRATE 7,5% - Koncentrat z 7,5% witaminą C

Koncentrat intensywnie rozjaśniający o działaniu silnie antyoksydacyjnym, oparty na działaniu 7,5% witaminy C, wzmocnionej o działanie kwasów: elagowego i fitynowego.

MY MASK FRUIT JAM

Maska o konsystencji galaretki z natychmiastowym efektem rozświetlenia. Jej wyjątkowa formuła zawiera odmładzające składniki aktywne, które delikatnie złuszczają, ujednolicają i rozświetlają skórę, oczyszczając ją dogłębnie. Koktajl wyciągów roślinnych bogaty w kwasy AHA, które odmładzają i rozświetlają skórę, nasiona truskawki o delikatnym działaniu złuszczającym, kwas glikolowy o dużej mocy złuszczającej i rozświetlające.

ANTIOX-BRIGHTENING PROGRAMME 35% - Zabieg odmładzający​

Profesjonalny zabieg o potrójnej mocy antyoksydacyjnej. Zawiera dużą dawkę witaminy C oraz ekstrakty z super owoców: granatu i acai. Zapewnia jaśniejszą, zrewitalizowaną i widocznie młodszą skórę.