POWER HYALURONIC

Naturalna hydrodynamika skóry

Reguluje naturalną hydrodynamikę skóry, przywracając jej optymalne nawilżenie, co gwarantuje proces jej odnowy i wygładzenie jej powierzchni. Nowoczesna terapia Power Hyaluronic została stworzona, w oparciu o składniki o bardzo niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, aby głęboko nawilżyć skórę oraz równocześnie chronić ją przed zbyt wczesną utratą wody, spowodowaną przez agresywne czynniki zewnętrzne. Czego rezultatem jest idealnie nawilżona i wygładzona skóra.

INTENSIVE MOISTURIZING CREAM - Krem do skóry normalnej i suchej

Aksamitny krem zapewniający intensywne nawilżenie przez 24 godziny. Formuła na bazie kwasu hialuronowego o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej. Spłyca drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry. Do skóry suchej i odwodnionej.

INTENSIVE MOISTURIZING EMULSION - Emulsja do skóry normalnej i mieszanej

Lekka emulsja intensywnie nawilżająca. Formuła na bazie kwasu hialuronowego o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej. Spłyca drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry. Do skóry tłustej i mieszanej.

MOISTURIZING BOOSTER - Serum intensywnie nawilżające

Serum zapewniające 100% ultra nawilżenia. Formuła na bazie kwasu hialuronowego o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej. Spłyca zmarszczki spowodowane odwodnieniem, wspomaga działanie codziennego kremu nawilżającego oraz poprawia wygląd skóry.

COOLING EYE CONTOUR & EYELASHES GEL - Chłodzący żel do pielęgnacji skóry wokół oczu i rzęs

Delikatna emulsja do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu oraz wzmacniania rzęs. Doskonale nawilża i wygładza skórę, redukuje zmarszczki i cienie pod oczami. Specjalny chłodzący aplikator zapewnia intensywny efekt drenażu i poprawę napięcia skóry wokół oczu.

MY MASK FRESH SORBET

Maseczka o konsystencji sorbetu działaniu nawilżającym i remineralizującym, prawdziwa kuracja nawilżająca skórę. Jej wyjątkowa formuła zawiera składniki aktywne głęboko nawilżające, które zapewniają skórze nawilżenie, gładkość i świeży wygląd.

HA DYNAMIC PROFESSIONAL PROGRAMME - Zabieg głęboko nawilżający

Zabieg stworzony w oparciu o mix kwasu hialuronowego o bardzo niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, aby głęboko nawilżyć skórę oraz równocześnie chronić ją przed zbyt wczesną utratą wody, spowodowaną przez agresywne czynniki zewnętrzne.

HA EYE CONTOUR & EYELASHES PROGRAMME - Zabieg na okolice oczu

Zabieg zaprojektowany dla skóry z widocznymi oznakami starzenia lub przemęczenia i słabymi bądź cienkimi rzęsami. Unikalne zestawienie składników aktywnych delikatnie a jednocześnie skutecznie pielęgnuje skórę i rzęsy. Zmarszczki są wygładzone, skóra odzyskuje promienny i wypoczęty wygląd a rzęsy stają się jedwabiście gładkie i błyszczące.