POWER OXYGEN

Nowoczesne oczyszczenie skóry

Power Oxygen zwalcza zanieczyszczenia przy pomocy dwóch czynników ochronnych przed zanieczyszczeniami. Chroni i natychmiastowo oczyszcza naskórek z zanieczyszczeń, tworząc powłokę zdolną do wychwytywania cząsteczek PM 2,5 i usuwania ich. Stanowi globalną barierę ochronną przeciwko działaniu środowiska, tworząc na skórze film, który jej nie blokuje, ale zmniejsza uszkodzenia wewnątrzkomórkowe i zewnątrzkomórkowe. Zawiera perfluorodekalinę dzięki której dostarcza tlen, który koncentruje się w skórze oraz ekstrakt z nasturcji większej, który transportuje tlen do skóry, zapewniając jej witalność.

CITY POLLUTION BLOCK CREAM + O2 - Krem dotleniający

Rewitalizujący krem do twarzy o zwiększonej zawartości perfluorodekaliny, czyli nośnika tlenu oraz polisacharydu, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem środowiska.

CITY POLLUTION BLOCK GEL-CREAM + O2 - Emulsja dotleniająca

Lekka emulsja do twarzy o zwiększonej zawartości perfluorodekaliny, czyli nośnika tlenu oraz polisacharydu, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem środowiska.

CITY POLLUTION BARRIER-BOOSTING SERUM - Serum detoksykujące i dotleniające

Detoksykujące serum przeciw zanieczyszczeniom do skóry twarzy oraz szyi. Idealny kosmetyk dla osób mieszkających w większych aglomeracjach.

MY MASK DARK CHAROCAL

Maska oczyszczająca o konsystencji kremowej glinki z małymi cząsteczkami złuszczającymi, zapewnia detoksykację i głębokie oczyszczenie skóry.Jej wyjątkowa formuła z efektem przeciw-zanieczyszczeniom zawiera naturalny aktywny węgiel, który wspomaga usuwanie zanieczyszczeń z porów skóry.

OXYGEN (O2) SKIN ADVANCED PROGRAMME - Zabieg dotleniający

Profesjonalny zabieg dotleniający, który chroni i natychmiastowo oczyszcza naskórek z zanieczyszczeń środowiskowych, tworząc powłokę zdolną do wychwytywania cząsteczek zanieczyszczeń i usuwania ich.