POWER RETINOL

Linia Power Retinol to efekt przełomowych badań marki Skeyndor nad retinoidami oraz substancjami o działaniu podobnym do retinolu, stosowanymi w kosmetyce profesjonalnej oraz medycynie estetycznej. W Power Retinol zastosowano nową generację retinolu w połączeniu z bakuchiolem (działanie podobne do retinolu) oraz ekstraktem z soi (łagodzenie, działanie anti-age). Ten unikalny kompleks, dzięki synergicznemu działaniu składników, umożliwia uzyskanie doskonałych efektów odmłodzenia skóry bez wywoływania charakterystycznych dla retinoidów skutków ubocznych.

INTENSIVE REPAIRING CREAM - Intensywny krem regenerujący dla skóry normalnej i suchej

Krem do pielęgnacji skóry z oznakami starzenia z czystym retinolem. Wygładza i redukuje zmarszczki oraz rozjaśnia przebarwienia.

INTENSIVE REPAIRING EMULSION - Intensywna emulsja regenerująca dla skóry mieszanej i tłustej

Emulsja do pielęgnacji skóry z oznakami starzenia z czystym retinolem. Wygładza i redukuje zmarszczki oraz rozjaśnia przebarwienia.

INTENSIVE REPAIRING SERUM-IN-CREAM - Intensywne serum regenerujące w kremie

Kremowe serum przeciwzmarszczkowe z retinolem w czystej postaci oraz rozświetlającymi pigmentami.

INTENSIVE REPAIRING PROFESSIONAL PROGRAMME - Zabieg odmładzający

Profesjonalny zabieg, którego celem jest odmłodzenie skóry i przeciwdziałanie skutkom starzenia wywołanym poprzez naturalny proces biologiczny oraz na skutek działania promieniowania słonecznego.