EXPERT CLEANSE PRO

Dermohigiena skóry twarzy

  • Nowa linia EXPERT CLEANSE PRO to linia specjalistycznych kosmetyków do dermohigieny skóry twarzy.

Stworzona w poszanowaniu środowiska, dogłębnie pielęgnuje i oczyszcza. EXPERT CLEANSE PRO idealnie przygotowuje skórę przed każdym zabiegiem na twarz. Zabieg możesz połączyć z klasycznym oczyszczaniem manualnym. Polecany do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza wymagającej głębokiego oczyszczenia.

Główne składniki aktywne:

  • Ekstrakt z korzenia imbiru 100% naturalnego wyciągu z korzenia imbiru afrykańskiego uzyskanego w procesie przyjaznym dla środowiska. Odbudowuje i chroni skórę przed negatywnym działaniem środowiska i zanieczyszczeniami. Silny przeciwutleniacz o udowodnionej klinicznej skuteczności.
  • Gruntowa mineralna woda morska z okolic francuskiej wyspy Ile de Noirmoutier. Dzięki dużej zawartości minerałów i mikroelementów (Mn, Zn, Fe czy Li), biorących udział w metabolizmie komórkowym, woda polecana jest głównie do remineralizacji, detoksykacji i wzmacniania skóry.
  • Fermenty – Substancje wytwarzane przez mikroorganizmy, o korzystnym działaniu na skórę; Reguluje pracę mikrobioty skórnej i przywraca naturalną siłę obronną skóry.
  • Surfaktanty pochodzenia naturalnego – Surfaktanty pozyskiwane w 100% z odnawialnych źródeł roślinnych i posiadające certyfikat zrównoważonego rozwoju RSPO-MB. Dzięki doskonałemu profilowi przyjaznemu dla skóry i środowiska naturalnego, zapewniają doskonałą synergię łagodności, wydajności i skutecznego oczyszczania.