Timeless Prodigy – The Luxury Elixir

Rewitalizuje · Ujędrnia · Rozjaśnia · Odmładza

 

Nowość w luksusowej linii SKEYNDOR – TIMELESS PRODIGY! THE LUXURY ELIXIR to ekskluzywna, 30-dniowa terapia, która łączy trzy strategie odmładzania komórek w celu aktywacji podziału komórek, udoskonalenia jakości i wzmocnienia ich produktywności. Trzy fazy progresywnego działania mające na celu zatrzymanie i odwrócenie działania czasu w skórze.

Z czasem skóra jest narażona na dwa czynniki, które sprzyjają jej starzeniu. Z jednej strony utrata energii prowadzi do energetycznego starzenia się komórek. Tymczasem stres uszkadza skórę, powodując niepożądane – widoczne objawy, takie jak pojawienie się zmarszczek, zmniejszenie elastyczności i utrata blasku.

TIMELESS PRODIGY THE LUXURY ELIXIR przeciwdziała starzeniu się w trzech fazach, mając na celu dodanie energii i zmniejszenie stresu komórkowego. Jego niezwykły, globalny efekt ultra anti-aging jest skoncentrowany i łączy się ze zdumiewającymi składnikami aktywnymi, których zadaniem jest zmniejszenie wpływu codziennego stresu na twarz i na dodanie energii w celu rewitalizacji skóry od wewnątrz.

Jego oryginalna formuła zawiera ponad 20 silnych składników aktywnych, w tym czynniki wzrostu, proteoglikany, białą truflę z Piemontu, ekstrakt z Tephrosia purpurea oraz komórki macierzyste róży damasceńskiej i dzikiej oliwki, co zapewnia luksusowy efekt przeciwstarzeniowy.

  • Olej z komórek macierzystych dzikich oliwek poprawia efektywność energetyczną mitochondriów, aby przeciwdziałać starzeniu energetycznemu komórek i pozwala skórze odzyskać optymalny poziom energii oraz przywraca naturalną witalność.
  • Ekstrakt z nasion Tephrosia pomaga przeciwdziałać szkodliwym skutkom stresu w skórze poprzez zmniejszenie produkcji kortyzolu (hormonu stresu) w komórkach skóry oraz poprawia koloryt i jasność twarzy. Składnik ten pochodzi z Indii, gdzie jest stosowany w terapiach ajurwedyjskich ze względu na jego korzystny wpływ na skórę.

Oba składniki otrzymały pierwszą nagrodę za najlepszy składnik aktywny w IN-COSMETICS INNOVATION ZONE, odpowiednio w 2016 i 2019 roku.

TIMELESS PRODIGY THE LUXURY ELIXIR to intensywna, 30-dniowa kuracja. Należy stosować ją rano i wieczorem, wykonując masaż dedykowany każdemu etapowi stosowania: Shiatsu, Tapping oraz Kobido.

  • Faza 1. Aktywacja podziału komórek. Jego formuła jest wyjątkowo bogata w substancje czynne, w tym 30 milionów komórek macierzystych Róży Damasceńskiej, 5 czynników wzrostu, „olejek komórkowy” z komórek macierzystych dzikiej oliwki oraz ekstrakt z Tephrosia purpurea. Jest to dawka szokowa, której celem jest wygenerowanie wzrostu liczby komórek. Dzięki działaniu proliferacyjnemu skóra odzyskuje gęstość i witalność. Co więcej, jego silne działanie antystresowe zmniejsza poziom kortyzolu w skórze i związane z tym negatywne skutki.
  • Faza 2. Udoskonalnie jakości komórek. Modulator epigenetyczny, w którego skład wchodzi biała trufla, teprenon, „olej komórkowy” z komórek macierzystych dzikich oliwek oraz ekstrakt z Tephrosia purpurea. Pomaga poprawić jakość komórek i opóźnić proces ich starzenia. Jest to naturalny rewitalizator, który pomaga odzyskać miękkość i jędrność skóry.
  • Faza 3. Wzmocnienie produktywności komórek. Działa stymulująco, zapewniając jednocześnie rozświetlenie i zmniejszenie widoczności zmarszczek. Przeciwdziała energetycznemu starzeniu się skóry, dodając jej energii i witalności. Jego formuła zawiera proteoglikany, herbatę Kombucha, „olejek komórkowy” z komórek macierzystych dzikiej oliwki oraz ekstrakt z Tephrosia purpurea.

ODKRYJ PEŁNĄ GAMĘ PRODUKTÓW TIMELESS PRODIGY I OBUDŹ SWOJE GENY MŁODOŚCI!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *